Ремонт оргтехніки та заправка картриджів

Послуги з обслуговування оргтехніки передбачають комплекс технічних заходів, що сприяють поліпшенню і нормалізації функціонування офісної техніки. При інтенсивному використанні вже через півроку можуть виникнути перші передумови виникнення несправностей.

Основні несправності оргтехніки:

  • Електронні (різкі скачки високої напруги);
  • Механічні (знос деталей, забруднення поверхонь, зміщення від удару, падіння);
  • Оптичні (осідання паперового пилу, тонера)

Продукція різних виробників має свою специфіку. Розпізнати перші ознаки Ви зможете і самостійно, виявивши зниження якості властивостей друку, нетипове рипіння апарату. Однак для точної діагностики і попередження поломки техніки в обов’язковому порядку необхідно звернутися за допомогою до фахівців по ремонту офісної техніки – майстрам компанії “Ка-Софт”. Це дозволить попередити поломку, і, як результат, уникнути капітального ремонту принтерів, сканерів та іншої техніки.

Головне правило при користуванні та експлуатації оргтехніки – це дотримання чистоти всередині всіх компонентів апарату: механіки, оптики і електронного блоку.

Важливою складовою коректного функціонування копіювальної техніки є заправка картриджів тонером, чорнилом, копіювальною стрічкою. Картридж для принтера вважається витратним матеріалом, але купувати його кожен раз – недоцільно і досить затратно. Саме тому сервісний центр “Ка-Софт” надає послуги з заправки лазерних картриджів у Києві, а також струменевих з проведенням ремонтних робіт.

Необхідно пам’ятати, що самостійна заправка друкованих апаратів може призвести до погіршення Вашого здоров’я через вміст в заправних матеріалах канцерогенних речовин. Довірте цю роботу професіоналам!

АДРЕСА: пр-т Правди, 12В, офіс 207

РЕЖИМ РОБОТИ: ПН – ПТ з 8:00 до 19:00 СБ з 10:00 до 15:00

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: (044) 206-09-53 (050) 405-89-99 (063) 234-96-69 (067) 343-86-08