Збірка й модернізація комп’ютерів

У зв’язку з стрімким розвитком комп’ютерних технологій, удосконаленням програмного забезпечення та поліпшенням графічних компонентів, користувачі все частіше цікавляться особливостями збірки комп’ютера і його модернізацією.

  Безкоштовна консультація

  Заповніть форму нижче і наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом

  Установка / профілактика обладнання ПКВартість робіт, грн:
  Збірка стаціонарного комп'ютера з комплектуючих замовника (без установки операційної системи) ****200
  Оптимізація роботи комп'ютера60
  Налаштування BIOS70
  Прошивка BIOS90
  Чистка корпуса від пилу70
  Заміна термопасти (за одиницю)80
  Заміна комплектуючих (кулера, відео карти, оперативної пам'яті, жорсткого диска та ін., крім материнської плати) ****50
  Замена блока питания80
  Заміна материнскої плати****120

  Модернізація комп’ютера включає поліпшення таких складових:

  • Оперативну пам’ять (модернізація ПК за допомогою збільшення об’єму оперативної пам’яті дозволить збільшити швидкість роботи).
  • Жорсткий диск (є найбільш популярним пристроєм для зберігання даних, тому потрібно звернути особливу увагу на його обсяг і продуктивність, адже від цього залежатиме швидкість завантаження, збереження і читання системних програм)
  • Відеокарта (відеокарта з процесором Intel здатна обробляти прості програми, відеоігри та документи, але на сьогодні цього вже недостатньо. Для модернізації даної складової використовують дискретні відеокарти з вбудованою оперативною пам’яттю, графічним процесором, комплексною системою охолодження)
  • Процесор (відповідає за потужність і швидкість роботи всієї системи)
  • Материнську плату (материнська плата визначає набір пристроїв, сумісних з Вашим комп’ютером, що дозволить розширити спектр можливостей техніки)

  Обслуговування комп’ютерів у Києві від сервісного центру “Ка-Софт” дозволить Вам зібрати або модернізувати домашній або робочий ПК з урахуванням усіх побажань. Наші фахівці зможуть не тільки надати консультації щодо підбору якісних комплектуючих, виходячи з завдань, але й зібрати ПК, який оптимально підходить саме Вам.

  Ми знаємо всі тонкощі модернізації, тому можемо з упевненістю гарантувати, що підібрані нами деталі будуть максимально ефективно взаємодіяти з вже встановленими.

  Збірка комп’ютера на замовлення може відбуватися як у сервісному центрі «Ка-Софт», так і за вказаною Вами адресою. Вибираючи комп’ютер персональної комплектації, Ви економите гроші і отримуєте гарантію від виробника на кожну комплектуючу деталь.