Ремонт комп’ютерної техніки

Несправність комп’ютерної техніки це завжди неприємно, так як практично неможливо представити сьогоднішнє життя без комп’ютера чи ноутбука, а вихід з ладу пристрою в офісі чи на підприємстві ставить під загрозу весь робочий процес. Тому важливо підтримувати техніку в належному стані, періодично проводити профілактичні заходи та оновлення комплектуючих чи програмного забезпечення. Спеціалісти сервісного центру “Ка-Софт” готові усунути будь-які технічні неполадки якісно і швидко. Ми надаємо повний спектр послуг з ремонту комп’ютерної техніки в Києві до яких входять: ремонт ПК, ноутбуків і моніторів; установка і оновлення ПО; модернізація старих комп’ютерів; налаштування операційної системи.

Переваги ремонту комп’ютерної техніки спеціалістами “Ка-Софт”:

  • більше 10 років успішної роботи;
  • досвідчена професіональна команда;
  • гарантія на всі послуги;
  • оригінальні комплектуючі;
  • можливість доставки техніки по Києву;
  • виїзд майстра в офіс чи додому.

Як відремонтувати комп’ютерну техніку в нашому сервісному центрі:

1. Отримання пристрою2. Діагностика3. Узгодження вартості ремонту4. Ремонт техніки замовника5. Видача робочої техніки клієнту
У нас для оптимізації Вашого бізнес-процесу передбачена кур’єрська доставка техніки з Вашого офісу чи дому до нашого сервісного центру.
Своєчасне виявлення проблеми – запорука ефективного ремонту. Ми пропонуємо професійну діагностику несправностей протягом 24 годин.
Лише взаємовигідне співробітництво може бути ефективним. «Ка-Софт» завжди обговорює вартість ремонтних робіт з клієнтом заздалегідь.
Наші фахівці готові якісно виконати ремонтні роботи найвищої складності в найкоротші терміни.
Відремонтована техніка буде доставлена у Ваш офіс після завершення робіт.
Діагностика та ремонт здійснюються висококласними фахівцями
Наша команда досконально вивчає технічні нюанси та усуває їх. Звертаючись за допомогою до некваліфікованого фахівця, Ви ризикуєте збільшити свої фінансові та часові витрати.
Вичерпна інформація для замовника.
Після усунення всіх дефектів, ми надаємо детальний звіт про виконану роботу.
Обслуговування клієнтів з усіх районів Києва.
Ремонт комп’ютерної техніки відбувається як за місцем знаходження сервісного центру, так і за допомогою виклику майстра додому або в офіс.
Гарантія на відремонтовану техніку від 3 місяців
Ми надаємо своїм клієнтам гарантію на всі види послуг, адже ми впевнені в їх високій якості та надійності.
Найкраще співвідношення вартості і високої якості наданих послуг
Завдяки перевіреним постачальникам комплектуючих, ми здатні вирішити абсолютно будь-яку проблему як зі стаціонарним ПК, так і з ноутбуком. У розпорядженні фахівців сервісного центру “Ка-Софт” – найсучасніші інструменти для проведення якісного ремонту будь-якої складності.

Отзывы о нас

Константин Костенко
Быстро, качественно, профессионально, только хорошие впечатления остались после посещения KA-SOFT.
Лилия Чепурна
Получила очень подробную консультацию. Предложили оптимальный вариант решения проблемы. Все сделали быстро и качественно! Однозначно теперь буду рекомендовать всем знакомым и друзьям только этот сервис!