Про нас

“Ка-Софт” – сервісний центр з багаторічним досвідом роботи в сфері IT, який займає лідируючі позиції серед комп’ютерних сервісів у Києві. Організація пропонує взаємовигідне співробітництво з ремонту ПК, оргтехніки, мобільних телефонів. Ми пропонуємо розпочати взаємовигідну співпрацю прямо зараз і надати послуги ремонту ПК, оргтехніки, мобільних телефонів.

Мобільність та злагодженість робочого процесу забезпечується професіоналізмом нашої команди.

Відразу після отримання несправної техніки, фахівці Сервісного центру починають діагностику. Визначивши масштаби та причини виникнення несправностей, ми виходимо зі зворотним зв’язком до клієнта та домовляємося про вартість і терміни ремонтних робіт. Всі нюанси обговорюються заздалегідь.

У Києві Ви можете знайти безліч різноманітних сервісів з ремонту техніки різних цінових категорій, однак саме “Ка-Софт” заслужив довіру споживачів і відмінну репутацію в сфері обслуговування БФП, принтерів, сканерів, ПК, мобільних телефонів та ін. Нам довіряють, адже ми пропонуємо найкраще співвідношення ціна-якість, а також надаємо гарантію якості виконаних робіт.

Особливості нашої роботи

Крім безпосередньо ремонтних робіт, для Вашої зручності ми пропонуємо:

  • Кур’єрську доставку в обидві сторони, обережне вантаження і вивантаження;
  • Виїзд фахівця додому або в офіс;
  • Безкоштовне консультування щодо справної роботи техніки.

Для нашої команди не існує невирішуваних завдань. Ми готові докласти всіх зусиль для досягнення поставленої мети і цінуємо кожного свого клієнта!

Відгуки клієнтів про нас

АДРЕСА: пр-т Правди, 12В, офіс 207

РЕЖИМ РОБОТИ: ПН – ПТ з 8:00 до 19:00 СБ з 10:00 до 15:00

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: (044) 206-09-53 (050) 405-89-99 (063) 234-96-69 (067) 343-86-08