Не друкує принтер?

Практично будь-яку поломку можна усунути. Ремонт лазерних принтерів – це завдання для фахівців. Важливо правильно підібрати і встановити необхідні запчастини, провести якісну діагностику та отримати комплекс послуг з чищення механізмів.
Якщо ви купили новий пристрій, в цьому випадку перші 2-4 роки експлуатації поломок не очікується.

Практично будь-яку поломку можна усунути. Ремонт лазерних принтерів – це завдання для фахівців. Важливо правильно підібрати і встановити необхідні запчастини, провести якісну діагностику та отримати комплекс послуг з чищення механізмів.
Якщо ви купили новий пристрій, в цьому випадку перші 2-4 роки експлуатації поломок не очікується. Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій з використання. Як правило є дві основні причини неполадок принтерів. Перша це низька якість виробництва і друга це неправильна експлуатація. Щоб не зіткнутися з першою причиною, просто купуйте оргтехніку від відомих виробників. Але що б не зіткнутися з другою, важливо прочитати інструкцію і характеристики перед початком використання

Низька якість тонера, погана фарба

Одна з причин поломки принтера – занадто низька якість фарби. Лазерне обладнання неприпустимо експлуатувати з невідповідним тонером, інакше картридж вийде з ладу, а на внутрішніх деталях пристрою буде осідати багато залишку тонера. Тонер може бути не просто низької якості, але невідповідною текстури. Кожен виробник виставляє свої вимоги до консистенції і типу фарби.

Не акуратна експлуатація

Одна з важливих причин несправності принтера – забруднення внутрішніх деталей. Багато власників вважають, що забруднення деталей відбувається тільки через низьку якість фарби. Але це не так, часто поганий папір стає причиною відкладення бруду на роликах переміщення паперу.

У цьому випадку ремонт принтера потребують таких дій:

розбирання корпусу і огляд, оцінка стану внутрішньої частини техніки
велика увага картриджу
повна чистка внутрішніх механізмів
збірка і діагностика
пробна друк, оцінка якості та виконання необхідних налаштувань
Забруднюються деталі техніки не тільки від паперу або неправильно підібраного тонера. Якщо пристрій коштує в цеху, воно буде погіршувати якість друку і вимагати регулярного чищення. Краще виконати очистку механізмів під час заправки картриджа. Так ви зможете продовжити експлуатацію обладнання до наступного обслуговування.

Щоб продовжити життя вашої орг техніки, при виникненні неполадок в їх роботі звертайтеся в сервісний центр «Ка-Софт» в Києві – ми знайдемо рішення будь-якої проблеми.

Пам’ятайте що, тільки професійне обладнання придатне до серйозних навантажень, тому рідко ламається і не доставляє проблеми власникам. Домашні та офісні МФУ регулярно опиняються в руках майстра. Але їх хвороби проявляються вже через 2-3 роки нормальної роботи.

Основні поломки:

  • Зношений картридж. Після 2-3 заправок навіть оригінальний картридж втрачає точність роботи. Зазвичай винуватцем ставати фотобарабан.
  • Поломка фьюзера. Поломка проявляється змазуванням картинки.
  • Вихід з ладу плати. часто горять індикатори, які свідчать про неполадку.
  • Поломка редуктора. В цьому випадку друк супроводжується неприємними звуками, тріском.
  • Захоплення кількох аркушів. Ця поломка, пов’язана з виходом з ладу системи подачі паперу і в цьому випадку важливо припинити друк, інакше неполадки можуть бути більш серйозними.
    Практично будь-яку поломку можна усунути. Ремонт лазерних принтерів – це завдання для фахівців. Важливо правильно підібрати і встановити необхідні запчастини, провести якісну діагностику та отримати комплекс послуг з чищення механізмів.

Де замовити якісний ремонт принтерів?
Сервісний центр «Ка-софт» це обслуговування і регулярний сервіс. Для відновлення застосовуємо тільки якісні комплектуючі, оригінальні запчастини та рекомендовані витратні матеріали. Майстер виконає діагностику і відразу вкаже приблизну вартість ремонту. Для виклику майстра в офіс або додому просто зателефонуйте.

Полезные материалы из нашего блога

Ознаки, того що вашому комп’ютеру потрібен ремонт

Читать статью

Не друкує принтер?

Читать статью

Битва брендів SAMSUNG & IPHONE

Читать статью

7 способів покращити час автономної роботи ноутбука

Читать статью