Битва брендів SAMSUNG & IPHONE

Обидва виробники порушили межі, запропонували інноваційні функції і встановили галузеві рекорди. Так як же порівнюються ці два технічних титани? Ми порівняли останні телефони Apple і Samsung, щоб визначити, яка компанія підходить саме вам. Розглянемо порівняння Apple і Samsung, щоб визначити, хто є провідним брендом.

Обидва виробники порушили межі, запропонували інноваційні функції і встановили галузеві рекорди. Так як же порівнюються ці два технічних титани? Ми порівняли останні телефони Apple і Samsung, щоб визначити, яка компанія підходить саме вам. Розглянемо порівняння Apple і Samsung, щоб визначити, хто є провідним брендом.

ПОРІВНЯННЯ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ ТЕЛЕФОНІВ APPLE І SAMSUNG

Якщо ви хочете заощадити на розкішному пристрої або модернізувати, не виходячи за рамки бюджету, у Apple і Samsung є відмінні рішення. Однак, якщо ви обговорюєте зміну бренду, читайте далі, щоб дізнатися ключові відмінності між смартфонами Apple і Samsung.

ЕКРАН

У той час як обидві компанії можуть похвалитися феноменальними деталями і передачею кольору своїх дисплеїв, Samsung виділяє тут: DisplayMate, він дав Galaxy S10 найвищий рейтинг A +, що означає, що він підходить для тих, хто шукає технічної досконалості. З іншого боку, Apple iPhone XS включає в себе новий OLED-екран, який пропонує тонкий відтінок багатства і яскравості в порівнянні з ЖК-екраном iPhone XR.

КАМЕРА

Для більшості людей якість фотографій, яке пропонують і Samsung і Apple, досить гарне, щоб виступати в ролі головної камери, але між цими двома брендами є деякі відмінності. Samsung пропонує універсальність з трьома об’єктивами, на S10 + для близького, стандартного і понад-широкого варіанту фото. Apple в свою чергу фокусується на динамічному діапазоні, використовуючи те, що називається «Smart HDR», щоб фотографії виглядали краще в умовах низької освітленості і високої контрастності.

АККУМУЛЯТОР

У той час як обидві марки пропонують тривалий час автономної роботи і бездротову зарядку, Samsung Galaxy S10 і S10 + можуть заряджати інші продукти без проводів. Крім того, режим адаптивного енергозбереження Samsung адаптується до того, як і коли ви використовуєте свій телефон, щоб ви могли заряджати його рідше.

БЕЗПЕКА

Apple Face ID працює вже досить давно, але була зроблена ще надійніше і швидше, ніж більш ранішнє покоління iPhone. У той час як користувачі жертвують невеликою кількістю місця на дисплеї, щоб звільнити місце для необхідних датчиків, iPhone пропонує простий у використанні захисту, з якої Samsung поки не може конкурувати.

Хоча всі три останніх телефону Galaxy мають функцію розпізнавання обличчя, Samsung заявляє, що технологія небезпечна. Замість цього компанія пропонує використовувати їх сканер відбитків пальців, який, за їх твердженням, є більш надійним, ніж традиційний сканер відбитків пальців через використання ультразвукової технології ..

МІСЦЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

Існують значні відмінності в можливостях зберігання даних між двома брендами. У той час як iPhone максимально використовує 512Гб. вбудованої пам’яті, телефони Samsung оснащені слотом для карт пам’яті MicroSD. Galaxy S10 + поставляється з внутрішнім терабайтом, так що з додаванням карти MicroSD ви можете мати в три рази більше місця в порівнянні з iPhone XS Max.

ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ

Якщо ви вибираєте між цими двома виробниками, найкраще вибрати той, який відповідає вашому стилю життя. IPhone забезпечує більшу безпеку, при низькій освітленості, здатності і швидкості. Проте, моделі Samsung пропонують велику універсальність, расширяєму пам’ять і більш тривалий час автономної роботи.

Незалежно від вибору купити Apple або Samsung, Сервісний центр “Ка-софт” допоможе вам підтримати ваше новий пристрій за допомогою послуг по ремонту на рівні експертів! Не важливо це ремонт Samsung або ремонт Phone, наша команда готова допомогти вам. Зв’яжіться з нашим сервісним центром сьогодні, щоб дізнатися більше про наші варіанти обслуговування для пристроїв всіх марок і моделей.

Полезные материалы из нашего блога

Ознаки, того що вашому комп’ютеру потрібен ремонт

Читать статью

Не друкує принтер?

Читать статью

Битва брендів SAMSUNG & IPHONE

Читать статью

7 способів покращити час автономної роботи ноутбука

Читать статью