7 способів покращити час автономної роботи ноутбука

Багато хто вважає що НОУТБУК – це найзручніша технологія для роботи, але коли справа доходить до батареї, вона не завжди найкраща. Можна продовжити термін служби батареї вашого ноутбука і в цій статті ми поділимося декількома хитрощами, щоб ви не опинились в незручній ситуації.

1. ВІДКЛЮЧІТЬ ЯСКРАВІСТЬ ЕКРАНУ …

Куди йде велика частина заряду батареї? Прямо на ваш екран. Екран є однією з деталей, які вимагають багато енергії, щоб він виглядав чітким і яскравим. Для того щоб заощадити енергію, можна зробити один простий трюк, зменшити яскравість.

Ви можете знайти кнопку яскравості екрану на одній з клавіш F або поєднанні клавіш Fn +. Ви побачите маленький значок сонця на цих клавішах.

2. НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЖИВЛЕННЯ…

На вашому комп’ютері є кілька чудових функцій, про які ви, ймовірно, навіть не знали. Один з варіантів, який у вас є, – це отримати максимальну продуктивність, коли ви підключені до джерела живлення, так само є можливість оптимізувати час автономної роботи.

Це дуже просто, потрібно набрати фразу в стоці пошуку «Power Options» Залежно від моделі вашого ноутбука і операційної системи, може бути кілька варіантів для економії заряду батареї.

3. ВИМКНІТЬ Wi-Fi, ЯКЩО ВІН НЕ ПОТРІБЕН …

Дуже важлива порада – відключити Wi-Fi, якщо ви їм не користуєтесь. Навіть якщо ви не ввійшли в точку доступу Wi-Fi, ваш комп’ютер буде постійно шукати варіанти, тим самим зменшуючи час автономної роботи вашого ноутбука.

У багатьох ноутбуків є проста кнопка, якою можна включити або відключити Wi-Fi. Деякі старі ноутбуки не мають цього, тому вам можливо доведеться зайти в «Центр управлінь мережами» і вручну відключити його.

4. ВІДКЛЮЧІТЬ ПЕРИФЕРІЙНІ ПРИСТРОЮ USB …

Периферійні USB пристрої так само зменшують роботу вашої батареї. Це тому, що ваша материнська плата повинна живити їх – навіть якщо ви їх не використовуєте. Так що, якщо ви встановили звичайний зарядний пристрій для телефону наприклад, ви практично завжди витрачаєте енергію. Іншим джерелом розряду батареї є USB-накопичувачі, миші і веб-камери. Якщо ви хочете заощадити заряд батареї, вам доведеться використовувати їх по мінімуму або зовсім відключити

5. ВИЙМІТЬ ДИСК З ДИСКОВОДА…

Диск, який обертається в дисководі, навіть якщо ви його не використовуєте активно, може значно знизити заряд вашого ноутбука. Все, що вам потрібно зробити, це вияняти диск, перш ніж перейти на живлення від батареї, щоб отримати додатковий час роботи.

6. ЯК ДОПОМОГТИ ВАШІЙ БАТАРЕЇ…

Вам потрібно мати деяку практику з роботою вашого ноутбука і цього може бути достатньо, щоб продовжити його життя. Більшість ноутбуків поставляються з 6-елементною батареєю, але на ринку є і кращі, які мають 8 або 12 елементів. Якщо ви хочете, щоб ваш ноутбук працював більше автономно, ви можете оновити його батарею, фахівці компанії “Ка-софт”  допоможуть вам у цьому.

Якщо наведені вище поради не допомогли продовжити термін служби акумулятора вашого ноутбука, звертайтеся в сервісний центр «Ка-софт» в місті Київ і ми вам обов’язково допоможемо. Ми займаємося ремонтом і обслуговуванням ноутбуків різних виробників !!!

Полезные материалы из нашего блога

Ознаки, того що вашому комп’ютеру потрібен ремонт

Читать статью

Не друкує принтер?

Читать статью

Битва брендів SAMSUNG & IPHONE

Читать статью

7 способів покращити час автономної роботи ноутбука

Читать статью