Ми робимо все, щоб робота з технікою приносила Вам задоволення та заощаджувала час!

 

м.Київ, пр-т Правди, 12-В,
офіс 207

режим роботи:
понеділок – п’ятниця
 з 8-00 до 19-00
субота
з 10-00 до 15-00

 

(044) 206-09-53

(050) 405-89-99

(063) 234-96-69

(067) 343-86-08

Сервісний центр з ремонту комп'ютерів та оргтехніки в Києві.

Наша компанія вже більше десяти років на ринку IT-послуг і змогла зарекомендувати себе як надійного партнера,адже піклування про якість наших послуг та оперативність є ключовими принципами роботи «Ка-Софт».

Головна мета компанії - допомогти нашому клієнту з будь-якою проблемою в найкоротші терміни. Кваліфіковані фахівці нашої компанії завжди знайдуть і запропонують ефективні рішення з ремонту техніки та налаштування програмного забезпечення.
Технічна підтримка надається як фізичним, так і юридичним особам.

Ми надаємо наступні послуги:

ремонт комп’ютерів, ремонт ноутбуків;

ремонт телефонів, смартфонів та планшетів;

заправка картриджів та відновлення картриджів;

ремонт принтерів, копірів та БФП (багатофункціональних пристроїв);

IT-аутсорсинг (обслуговування офісів);

 

Сервісний центр "Ка-Софт" має зручне територіальне розташування. Ми знаходимося фактично на перетині двох доріг - проспекту Правди і проспекту Свободи. Переважно нашими клієнтами є жителі Подільського (Виноградар, Вітряні гори), Оболонського (Куренівка, Мінський і Оболонський масиви), Святошинського (Борщагівка, Святошин, Академмістечко) та Шевченківського (Шулявка, Нивки, Лук'янівка) районів міста Києва.

Так як кур'єрська доставка стала невід'ємною частиною бізнес-процесу, ми пропонуємо якісну кур'єрську експрес доставку у всі райони Києва. Ми виконуємо доставку за принципом "з рук в руки" - відправляючи Ваш комп'ютер з нашим кур'єром, Ви можете бути впевнені у відповідальному і професійному ставленні. 

 
Яндекс.Метрика